Čestitka povodom Dana antifašističke borbe

22.06.2026.

Svim stanovnicima općine Hum na Sutli upućujemo iskrene čestitke povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe, 22. lipnja.

 

Ovaj dan prilika je da se prisjetimo svih onih koji su se tijekom Drugoga svjetskog rata suprotstavili nacizmu i fašizmu te svojim djelovanjem pridonijeli obrani slobode, dostojanstva čovjeka i temeljnih ljudskih prava.

 

Na tim vrijednostima nastavljamo graditi naše društvo na dobrobit svih nas.

 

Sretan Dan antifašističke borbe!

 

Nikola Drašković, općinski načelnik

 

Janja Boršić, predsjednica Općinskog vijeća

vrh stranice