22.06.2026.
Svim stanovnicima općine Hum na Sutli upućujemo iskrene
čestitke povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe, 22. lipnja.
Ovaj dan prilika je da se prisjetimo svih onih koji su se
tijekom Drugoga svjetskog rata suprotstavili nacizmu i fašizmu te svojim
djelovanjem pridonijeli obrani slobode, dostojanstva čovjeka i temeljnih
ljudskih prava.
Na tim vrijednostima nastavljamo graditi naše društvo na dobrobit
svih nas.
Sretan Dan antifašističke borbe!
Nikola Drašković, općinski načelnik
Janja Boršić, predsjednica Općinskog vijeća