Komisije, povjerenstva, odbori

 
Mandata komisija općinskog vijeća Općine Hum na Sutli:
1.ANA LUPINSKI iz Lupinjaka 21, članicaopćinskog vijeća, za predsjednicu
2.VERA LIPNJAK IZ Druškovca Humskog 15, članicaopćinskog vijeća, za članicu
3.DALIBOR TEPEŠ iz Malog Tabora 49/1, član općinskog vijeća, za člana.
 
Komisija za socijalnu skrb Općine Hum na Sutli:
1. GORDANA ŠPOLJAR izHuma na Sutli 64, za predsjednicu
2. MELITA HUMSKIPrišlina 3 iz , za članicu
3. SABINA ČUČEK iz Druškovec Gore 41, za članicu
4. DANICA SEMENIĆ iz Vrbišnice 4/2, za članicu
5. BISERKA HALUŽAN iz Klenovca Humskog 86/1, za članicu
6. TINA BERIĆ VUK iz Huma na Sutli 220, za članicu
7. LUCIJA KLASIĆ iz Malog Tabora 79/4, za članicu

Komisija za dodjelu pripomoći učenicima i studentima:
1. JASMINKA MIKLAUŽIĆ iz Klenovca Humskog138, za predsjednicu
2. JOŽICA POREDSKI iz Grletinca 47, za članicu
3. MARTA DRENŠKI iz Rusnica 64, za članicu
4. ALAN BARUKČIĆ iz Poredja 11/2, za člana
5. MIRJANA OČKO iz Malog Tabora 9, za članicu

Komisija za procjenu šteta od elementarnih nepogoda:
1. MARJAN OČKO iz Grletinca 51, za predsjednika
2. MLADEN ŠPILJAK iz Huma na Sutli 76/5, za člana
3. ZVONKO KOKIĆ iz Huma na Sutli 158, za člana
 
Komisija za kulturu:
1. SINIŠA MIKLAUŽIĆ iz Lastina 18/7 , za predsjednika
2. NARCISA BREZINŠĆAK iz Krapine, za članicu
3. MILICA IVANOVIĆ iz Huma na Sutli 171, za članicu
4. VERA LIPNJAK iz Druškovca Humskog 15, za članicu
5. LJILJANA ŠURBEK iz Druškovec Gore 30, za članicu
 
Komisija za prigovore i pritužbe:
1. DANIJEL JAVORIĆ BARIĆ iz Huma na Sutli 76/3, za predsjednika
2. BOJAN HALUŽAN iz Prišlina14, za člana
3. IVAN OREŠKI iz Druškovec Gore 18, za člana
 
Komisija za šport, udruge i mlade:
1. KLEMEN GOVEDIĆ iz Donjeg Brezna 21, za predsjednika
2. MATIJA MLINAREC iz Huma na Sutli 155, za člana
3. ZORAN ŠRABLIN iz Grletinca 12/1, za člana
4. DRAGO ZAVRŠKI iz Vrbišnice 31, za člana
5. ALAN BARUKČIĆ iz Poredja 11/2, za člana
 
Komisija za komunalnu infrastrukturu:
1. RAJKO JUTRIŠA iz Druškovca Humskog 17, za predsjednika
2. ZVONIMIR GRAHOVAR iz Malog Tabora 6/2, za člana
3. GORAN KRIŽANEC iz Klenovca Humskog 74/1, za člana
4. VLADIMIR MAJCENIĆ iz Malog Tabora 30, za člana
5. STANE DRENŠKI iz Lupinjaka 76/1, za člana
6. ZORAN PODHRAŠKI iz Gornjeg Brezna 104, za člana
7. IVAN ŽERJAV iz Klenovca Humskog 47, za člana
 
 
vrh stranice