Europski kup Karlovac Open 2022, 11-13.02.22.

14.02.2022.

Ovog vikenda se u Karlovcu održao se je najveći kickboxing turnir u Hrvatskoj na kojem sudjeluju borci iz 144 klubova i 27 država sa ukupno 1644 startova.

U subotu je održano natjecanje u point fightingu gdje su sudjelovale članice Kickboxing kluba Krapina, Nikolina Rebić, Ines Petanjko i Antonela Cesarec.

Nikolina Rebić u kategoriji preko 65 kg u konkurenciji starijih kadetkinja u prvom kolu je bila slobodna, u četvrtfinalu odličnom borbom pobijedila sa 10:0 da bi u neizvjesnoj polufinalnoj borbi nakon ozljede izgubila i osvojila 3. mjesto.

Ines Petanjko u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kg u konkurenciji od 18 prijavljenih natjecateljica osvaja 9. mjesto nakon što je izgubila od kasnije pobjednice.

Antonela Cesarec među juniorkama do 55 kg također gubi prvu borbu od kasnije pobjednice, ali u istoj kategoriji među seniorkama osvaja 2. mjesto.