Humčanke Ines Petanjko i Manuela Vešligaj najbolje

24.05.2022.

U subotu, 21.05. u organizaciji Kickboxing kluba BTI iz Zaboka održan je Zabok Open 2022 gdje su svoju snagu odmjerili natjecatelji iz 31 kluba u 330 startova.

Natjecanje je održano u tri kickboxing discipline, point fightingu, light contactu i kick lightu.

U light contactu imali smo Manuelu Vešligaj među starijim kadetkinjama preko 65 kg koja je osvojila 1. mjesto i Ines Petanjko u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kg koja je nakon dvije pobjede u finalu izgubila i osvojila srebro.

U point fighting disciplini Ines Petanjko u starijim kadetkinjama početnicama osvojila je zlatnu medalju, a Jakov Sekušak i Manuela Vešligaj bili su srebrni dok je Danijel Horvat osvojio 3. mjesto.

Najboljima u kategoriji starijih kadetkinja početnica u point fightingu proglašena je Ines Petanjko, a u light contactu među starijim kadetkinjama početnicama najbolja je bila Manuela Vešligaj.